| Model | DHI-LM43-F400 |
| Color | Black |
| Display | |
| Response Time | 8ms |
| Screen Size | 43″ |
| Resolution | 3840×2160 (UHD) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 400cd/㎡ |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Backlight | DLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Warranty & Others | |
| Warranty Details | 3 Years |
| Power | |
| Power Supply | AC100~240V |
| Signals | |
| Input | HDMI ×3, USB ×1, |
| Output | Speaker×2 6W ,Earphone×1 |
Dahua DHI-LM43-F400 43 inch UHD LED Monitor
৳ 72,000 Original price was: ৳ 72,000.৳ 63,000Current price is: ৳ 63,000.
- Resolution: 4K UHD (3840×2160)
- Display: IPS DLED, 60Hz, 8ms (typ.)
- Ports: HDMI 2.0, VGA, USB 2.0, Audio, RJ45
- Features: Built-in Speaker, VESA Wall Mount
Category: Dahua
Be the first to review “Dahua DHI-LM43-F400 43 inch UHD LED Monitor” Cancel reply
Related products
-6%
-15%
-4%